Please wait...

'

Słupy ogłoszeniowe

Słupy ogłoszeniowe to jedna z możliwości ekspozycji plakatów w zakresie reklamy OUTDOOR. Nośniki reklamowe ulokowane są w całej Polsce, co pozwala nie tylko na realizację lokalnych kampanii plakatowych, ale również na przeprowadzanie ogólnopolskich akcji reklamowych.

Skuteczność plakatowania na słupach reklamowych zależna jest od wielu czynników. Wszystkie z nich zależne są od formatu i ulokowania plakatu. Naszym klientom oferujemy plakatowanie pojedynczych plakatów w formatach od A4 po B1 i 2B0, rozklejanie plakatów w postaci tzw. wianków, czyli pasa plakatów wokół słupa, oraz obklejanie całych nośników plakatami dużego formatu.

Nośniki reklamowe ogólnodostępne i monitorowane

Istnieją dwie perspektywy umiejscowienia plakatów ze względu na rodzaj nośników. Ekspozycja plakatów może odbyć się na ogólnodostępnych słupach reklamowych lub monitorowanych – druga z form zapewnia ciągłość ekspozycji – pierwsza wymaga regularnego doklejania plakatów i ścisłej kontroli rejonu plakatowanego, jednak jej realizacja jest często dużo tańsza.

Duże miejscowości – takie jak np.: Warszawa, Kraków i Poznań to z reguły wyłącznie ekspozycja monitorowana. Słupy reklamowe na terenie dużych miast są często dzierżawione przez miasto, a zainteresowanie nośnikami na tyle duże, iż nośników ogólnodostępnych najzwyczajniej nie ma – wyjątkiem jest jedynie Lublin i Łódź – w obu aglomeracjach słupy ogłoszeniowe są ogólnodostępne, co pozwala na tanią realizację kampanii.

Mniejsze miasta i aglomeracje wiejskie dysponują często nośnikami gminnymi, które charakteryzują się dużą ilością wolnych miejsc. Jako agencja ogólnopolska, jesteśmy w stanie dotrzeć praktycznie do wszystkich miejscowości w kraju – posiadamy także wiele możliwości ulokowania plakatów również na gminnych słupach na ogłoszenia.

Skuteczność plakatowania na słupach reklamowych

Skuteczność ekspozycji uzależniona jest głównie od wielkości kampanii. W przypadku, gdy nasz plakat jest widoczny w całym mieście – zdecydowanie zapada on w pamięć odbiorców. Jako znaczący czynnik wpływający na efekty z reklamy, ważny jest także format plakatu – większy rozmiar, to przecież lepsza widoczność przekazu. Wynajem powierzchni reklamowych na słupach ma największy sens, gdy kampanię łączymy również z innymi formami reklamy – np. z kolportażem. Słupy to świetna reklama w niskiej cenie – warto jednak docierać do odbiorców na wiele sposobów, a plakatów używać jako jednego z mediów.

Koszt ekspozycji – nośniki monitorowane

Ekspozycja na słupach monitorowanych to suma od 7,5 zł do 18 zł za 7-dniową ekspozycję plakatu formatu B1. Mniejsze formaty, tj. B2, B3 wahają się w przedziale od 6,5 zł do 16 zł za siedem dni ekspozycji.

Przy założeniu ciągłej kampanii, przyznawane rabaty sięgają nawet 60%.

W celu uwidocznienia ekspozycji na słupach proponujemy rozklejanie plakatów formatu B0. Koszt ekspozycji od 89zł/tydzień (druk plakatu w pakiecie)

W przypadku zainteresowania ofertą ekspozycji na nośnikach ogólnodostępnych, zapraszamy do konsultacji z naszymi specjalistami: plakatowanie@plakatowaniepolska.pl

 

Wybierz słupy ogłoszeniowe odpowiednie dla Twojej lokalizacji i realizuj plakatowanie:

Zleć zamówienie na plakatowanie

Zleć nieodpłatne przygotowanie wyceny wybierając dostępne formy plakatowania spośród wymienionych poniżej lub prześlij własne wytyczne dotyczące kampanii plakatowej. W odpowiedzi - na podany adres mailowy - otrzymasz propozycję dotarcia do wskazanych przez Ciebie grup docelowych. Jeśli nie wiesz, jakie nośniki są dla Ciebie odpowiednie, prześlij wyłącznie dane kontaktowe i proste zapytanie w formularzu - skontaktujemy się z Tobą w celu omówienia szczegółów Twojej kampanii i wspólnie ustalimy jej cel, zasięg i budżet. Przygotujemy dla Ciebie dedykowaną kampanię, a na życzenie, z realizacji zapewnimy przykładową dokumentację zdjęciową.

Adres email*
Numer kontaktowy*

Odbiorcy kampanii*

Preferowana forma plakatowania:
Słupy ogłoszenioweNa / w komunikacji miejskiejTablice reklamoweNa klatkach schodowych blokówBillboardy
.
W szkołachW uczelniach i akademikachW przedszkolach i żłobkachW urzędach i instytucjachW restauracjach
.
W sklepach i galeriachW biurach / biurowcachW placówkach kulturowychW placówkach medycznychW punktach usługowych

Oferujemy także inne, niestandardowe formy plakatowania dopasowane do rodzaju kampanii
Naszym klientom oferujemy również wiele uzupełniających form promocji, takich jak np. pozostawianie ulotek wewnątrz punktów, w których rozwieszamy plakaty.

Wytyczne (opcjonalne)

Jestem zainteresowany ofertą wydruku materiałów reklamowych (opcjonalnie)
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych firmy dla potrzeb sporządzenia jednorazowej oferty cenowej przez: Kancelaria KMF (NIP: 655-198-12-09).