Please wait...

'

Rozklejanie plakatów

Rozklejanie plakatów to usługa gwarantująca reklamę wśród dużej liczby odbiorców. Dzięki nam są w stanie Państwo dotrzeć do założonego klienta. Plakaty rozklejamy w praktycznie dowolnie wybranych miejscach. Wystarczy wskazać miejsca, w których chcieliby Państwo przeprowadzić ekspozycję. Dołożymy wszelkich starań, aby rozkleić materiały możliwie najbliżej wskazanych punktów, a nawet wewnątrz punktów.

Z nami plakaty rozklejane są najlepiej!

Rozklejane plakaty na słupach ogłoszeniowych zapewniają szeroki zasięg przeprowadzanej kampanii. Ludzie mijający słup są w stanie zainteresować się treścią ekspozycji. Słupy to powszechnie widoczne punkty, wyróżniające się spośród reszty architektury miasta.  Przyciągają wzrok osób je mijających. Dzięki nam mogą Państwo na tym skorzystać. Dzięki rozklejaniu plakatów na tych właśnie nośnikach perspektywa reklamy jest świetna, a Państwa zysk może osiągnąć nieosiągalny wcześniej poziom.

Tablice reklamowe to kolejne miejsce, w którym  można efektywnie rozklejać plakaty.  Są to ogólnodostępne miejsca, które gwarantują redukcję kosztów oraz szeroki zasięg kampanii. Położone często przy głównych szlakach komunikacyjnych w mieście pozwalają na rozpowszechnienie marki wśród mieszkańców danej miejscowości jak i odwiedzających go turystów. Zapewniamy, że rozklejone przez nas plakaty pomogą osiągnąć Państwu sukces w biznesie.

Ekspozycja INDOOR to dodatkowe korzyści

Przy realizacji kampanii plakatowej wewnątrz budynków, nasi kolporterzy mogą pozostawiać również inne materiały promocyjne w placówkach. Zlecając rozklejenie plakatów w szkołach, uczelniach, biurowcach i wielu innych placówkach, koniecznie skorzystaj z oferty pozostawiania pakietów ulotek lub gadżetów.

Druk plakatów w pakiecie

Naszym klientom zapewniamy nie tylko usługę plakatowania, ale także druk plakatów. Jeśli zlecasz rozklejania plakatów (w dowolnym mieście), przysługuje Ci rabat na wydruk materiałów od formatu A4 do B0, co daje szeroki wachlarz dostępnych druków. Pamiętaj, że kalkulacja druku jest najkorzystniejsza przy wysokich nakładach (np.: powyżej 1000 sztuk). Realizując dużą kampanię plakatową, druk możesz otrzymać nawet w gratisie!

Nowość: potykacze w biurowcach, sklepach i punktach usługowych

Innowacyjne metody ekspozycji to nasza specjalność. Lista punktów, w których realizujemy plakatowanie za pomocą potykaczy jest co raz większa! Jeśli chcesz, aby Twój przekaz reklamowy docierał do konkretnych odbiorców – wybierz metodę plakatowania INDOOR w budynkach, które pasują do Twojego rodzaju działalności.

Przykładowo: jeśli kierujesz swoją ofertę do klientów typowo biznesowych, zastosuj ulokowanie reklamy w biurowcach. Jeśli chcesz dotrzeć do tradycyjnych odbiorców odwiedzających sklepy spożywcze – bądź widoczny w tych oto punktach! Reklama punktowa to świetne rozwiązanie, które umożliwia wykluczenie niewłaściwych odbiorców i skupienie się wyłącznie na tych, którzy są celem kampanii plakatowej.

 

Wybierz rozklejanie plakatów odpowiednie dla Twojej lokalizacji i realizuj plakatowanie: