Please wait...

'

Wyślij zapytanie i uzyskaj propozycję kampanii plakatowania nawet do 15 minut

Zapraszamy również do kontaktu tradycyjnego, nasi konsultanci odpowiedzą na Państwa pytania tak szybko jak to możliwe.

  ✉ plakatowanie@plakatowaniepolska.pl | ☎ (22) 299 33 20

Zleć nieodpłatne przygotowanie wyceny wybierając dostępne formy plakatowania spośród wymienionych poniżej lub prześlij własne wytyczne dotyczące kampanii plakatowej. W odpowiedzi - na podany adres mailowy - otrzymasz propozycję dotarcia do wskazanych przez Ciebie grup docelowych. Jeśli nie wiesz, jakie nośniki są dla Ciebie odpowiednie, prześlij wyłącznie dane kontaktowe i proste zapytanie w formularzu - skontaktujemy się z Tobą w celu omówienia szczegółów Twojej kampanii i wspólnie ustalimy jej cel, zasięg i budżet. Przygotujemy dla Ciebie dedykowaną kampanię, a na życzenie, z realizacji zapewnimy przykładową dokumentację zdjęciową.

Adres email*
Numer kontaktowy*

Odbiorcy kampanii*

Preferowana forma plakatowania:
Słupy ogłoszenioweNa / w komunikacji miejskiejTablice reklamoweNa klatkach schodowych blokówBillboardy
.
W szkołachW uczelniach i akademikachW przedszkolach i żłobkachW urzędach i instytucjachW restauracjach
.
W sklepach i galeriachW biurach / biurowcachW placówkach kulturowychW placówkach medycznychW punktach usługowych

Oferujemy także inne, niestandardowe formy plakatowania dopasowane do rodzaju kampanii
Naszym klientom oferujemy również wiele uzupełniających form promocji, takich jak np. pozostawianie ulotek wewnątrz punktów, w których rozwieszamy plakaty.

Wytyczne (opcjonalne)

Jestem zainteresowany ofertą wydruku materiałów reklamowych (opcjonalnie)

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych firmy dla potrzeb sporządzenia jednorazowej oferty cenowej przez partnerów: PM Consulting, Morska 111/1 81-222 Gdynia VAT Reg No PL 9581516542 (PM Consulting nie jest wykonawcą usługi i jednorazowo przekaże dane Twojej firmy do partnera, tj. firmy wykonawczej, która skontaktuje się z Tobą z własnej skrzynki mailowej przetwarzając Twoje dane wyłącznie do potrzeb sporządzenia jednorazowej wyceny)

What is 7 x 1 ?


Plakatowanie – Poznań

Usługa plakatowania w Poznaniu to oferta opiewająca na rozklejaniu plakatów w miejscach dowolnie wyznaczonych przez klienta. W ramach pakietu plakatowania, oferujemy konsultację ze specjalistą, dobór najwłaściwszych nośników reklamowych oraz rozklejenie plakatów. Na życzenie klienta, pakiet plakatowania może być rozszerzony o dokumentację zdjęciową z akcji plakatowej – warunki raportowania ustalane są indywidualnie dla potrzeb każdego zamówienia.

Poniżej znajdziesz dostępne usługi z zakresu plakatowania w Poznaniu. Wybierz odpowiednią formę plakatowania lub skontaktuj się z naszymi specjalistami w celu przygotowania dedykowanej kampanii dostosowanej do Twojego budżetu, celu kampanii lub grupy docelowej.

 • Plakatowanie na słupach ogłoszeniowych / reklamowych
 • Plakatowanie na tablicach reklamowych
 • Ekspozycja plakatów w szkołach i przedszkolach (nośniki reklamowe lub inne miejsca wyznaczone przez klienta)
 • Rozklejanie plakatów w urzędach, instytucjach, sklepach i innych punktach wybranych przez klienta
 • Kolportaż plakatów i ulotek w pakiecie
 • Wynajem billboardów (billboardy wielkoformatowe i małe tablice reklamowe)
 • Druk plakatów A1/B1, A2/B2, A3/B3 oraz A4/B4 i druk banerów reklamowych

Dostępne słupy ogłoszeniowe i inne nośniki reklamowe:

 • Nośniki monitorowane – prywatne (słupy reklamowe, tablice i billboardy)
 • Nośniki ogólnodostępne – publiczne (słupy ogłoszeniowe i tablice ogłoszeniowe)

Wybierz odbiorców według zapotrzebowania

Kampanie plakatowe przynoszą największe efekty w przypadku, gdy plakat umiejscowiony jest we właściwym miejscu. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór lokalizacji na terenie całego Poznania. Oferta dotyczy zarówno nośników zewnętrznych, jak i tablic reklamowych umiejscowionych wewnątrz budynków – np. wewnątrz  biurowców, placówek oświatowych, sklepów i punktów usługowych, punktów o charakterze gastronomicznym. Określenie odbiorców kampanii to usługa umożliwiająca dobranie miejsc ekspozycji oraz terminu plakatowania. Poznań daje wiele perspektyw ekspozycji – w ofercie PlakatowaniePolska znajdą Państwo zarówno kampanie kierowane do Poznaniaków, jak i do osób odwiedzających Poznań.

Rozszerz kampanię o dodatkowe miejscowości okoliczne:

 • Luboń
 • Swarzędz
 • Gniezno
 • Kostrzyn
 • Oborniki

Interesuje Cię druk i rozklejanie plakatów w Poznaniu? Zleć kolportaż kompleksowo!

Skontaktuj się z naszymi pracownikami i dobierz formę plakatowania dostosowaną do Twoich potrzeb. Prześlij zapytanie pod adres: plakatowanie@plakatowaniepolska.pl i zleć przygotowanie kampanii reklamowej lub zadzwoń pod numer 22 299 33 20 i umów się na bezpłatną konsultację, podczas której specjalista dobierze dla Ciebie najlepsze nośniki reklamowe.

Zleć ekspozycję i druk plakatów kompleksowo

W przypadku zainteresowania ofertą plakatowania, zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą druku materiałów reklamowych – w tym plakatów. Usługę zalecamy w szczególności klientom zlecającym kampanie ciągłe, podczas których kompleksowo zajmujemy się każdorazowym drukiem plakatów i ich rozklejaniem. W ramach usługi oferujemy także możliwość wprowadzania zmian na eksponowanych plakatach (np. zmiany dat na plakatach reklamujących wydarzenia cykliczne).