Please wait...

KOLPORTAŻ

Kolportaż w całej Polsce. Reklamuj się wśród wybranych przez Ciebie odbiorców, z użyciem dowolnego materiału reklamowego - kolportujemy od ulotek, gazetek reklamowych i katalogów, aż po próbki produktów i inne, nieszablonowe materiały promocyjne. W naszej ofercie znajdziesz ponad 30 różnych sposobów dotarcia do Twoich potencjalnych klientów, z pomocą kolportażu ulotek.

WYŚLIJ ZAPYTANIE

To prostsze, niż myśliszKolportaż ulotek w 4 krokach

Zaplanujemy dystrybucję

W pierwszym kroku współpracy, zaplanujemy wspólnie z Tobą plan kolportażu. Pomożemy Ci wybrać obszary, zaproponujemy dostępne metody dystrybucji, a na podstawie naszego doświadczenia, ocenimy, jakie mogą być efekty z roznoszenia Twoich materiałów.

Wydrukujemy Twoje ulotki

Po podjęciu decyzji, jaki materiał reklamowy zastosować w kampanii reklamowej, zajmiemy się kompleksowym drukiem Twoich ulotek. W naszej ofercie znajdziesz dziesiątki różnych formatów, papierów, gramatur, laminatów, czy wykończeń kształtu ulotki.

Skontrolujemy kolportaż

Po rozpoczęciu kolportażu, zadbamy o to, aby kontrolować akcję na bieżąco z pomocą Twojego dedykowanego koordynatora dystrybucji. Koordynator będzie do Twojej dyspozycji, aby udzielać cennych informacji i wskazówek podczas trwania akcji reklamowej.

Wyślemy dokładne raporty

Praca naszych kolporterów odbywa się pod stałym nadzorem koordynatora, który zadba o raportowanie przebiegu akcji w trakcie jej trwania, jak i po jej zakończeniu. Otrzymasz dokładny spis adresów, pod które dotarliśmy oraz zdjęcia ukazujące przebieg akcji reklamowej.

Wybierz metodę dystrybucjiNie mamy żadnych ograniczeń

 • Do skrzynek pocztowych

  Skrzynki bloków, domów i inne

 • Do rąk przechodniów

  Wręczanie ulotki do ręki przechodnia

 • Na wycieraczki / klamki mieszkań

  Ulotki pozostawianie pod drzwiami lub na klamce

 • Za wycieraczki / klamki aut

  Ulotki dystrybuowane w dotarciu do kierowców

 • Do firm, sklepów i innych punktów

  Do pracowników firm lub do ich klientów

 • W inny, nietypowy sposób

  Wybierz inną opcję spośród ponad 30 metod

1
ZAPYTANIE

Powiedz nam, jakie masz plany.

2
PLANOWANIE

Pozwól nam zaplanować kolportaż.

3
DYSTRYBUCJA

Otrzymuj raporty z przebiegu akcji.