Please wait...

'

Plakatowanie – Wrocław

Wrocław, jako stolica dolnego śląska, jest największym wojewódzkim miastem liczącym ponad 650.000 mieszkańców. Z okazji na wysokie zaludnienie i dynamiczny rozwój miasta, zdecydowaliśmy się zaoferować Państwu usługę plakatowania na terenie Wrocławia. Na usługę plakatowania składa się rozklejanie plakatów w praktycznie dowolnym miejscu – od nośników outdoorowych (małych i wielkoformatowych), aż po tablice ogłoszeniowe umieszczane w wielu placówkach – od lokali typu: restauracje i kluby, aż po placówki uczelniane, szkoły i domy kultury.

Skuteczne plakatowanie

Szeroka oferta ekspozycji umożliwia pełne planowanie usługi, jaką jest plakatowanie. Wrocław gromadzi wiele grup odbiorców – jedynym aspektem skuteczności kampanii promocyjnej jest ich właściwa selekcja. Aby dotrzeć do właściwych odbiorców, w naszej ofercie znajduje się także możliwość selekcji nośników reklamowych i możliwość dostosowania kampanii według zaleceń klientów.

Jak wybrać formę plakatowania?

Aby wybrać najodpowiedniejszy sposób ekspozycji – skieruj zapytanie pod adres: plakatowanie@plakatowaniepolska, wskazując cel kampanii oraz grupę odbiorców, która jest dla Ciebie priorytetem. Na podstawie przesłanych danych, wskażemy możliwe, dostępne rozwiązania, spośród których umożliwimy Ci wybór najodpowiedniejszej z form.

Najskuteczniejszą metodą jest przesłanie kompletu informacji, takich jak:

  • cel kampanii,
  • budżet,
  • przewidywany czas trwania kampanii
  • treść reklamy.