Please wait...

'

Plakatowanie – Warszawa

Usługa plakatowania w Warszawie to oferta opiewająca na rozklejaniu plakatów w miejscach dowolnie wyznaczonych przez klienta. W ramach pakietu plakatowania, oferujemy konsultację ze specjalistą, dobór najwłaściwszych nośników reklamowych oraz rozklejenie plakatów. Na życzenie klienta, pakiet plakatowania może być rozszerzony o dokumentację zdjęciową z akcji plakatowej – warunki raportowania ustalane są indywidualnie dla potrzeb każdego zamówienia.

Wybierz odbiorców według zapotrzebowania

Kampanie plakatowe przynoszą największe efekty w przypadku, gdy plakat umiejscowiony jest we właściwym miejscu. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór lokalizacji na terenie całej Warszawy. Oferta dotyczy zarówno nośników zewnętrznych, jak i tablic reklamowych umiejscowionych wewnątrz budynków – np. wewnątrz  biurowców, placówek oświatowych, sklepów i punktów usługowych, punktów o charakterze gastronomicznym. Określenie odbiorców kampanii to usługa umożliwiająca dobranie miejsc ekspozycji oraz terminu plakatowania. Warszawa daje wiele perspektyw ekspozycji – w ofercie PlakatowaniePolska znajdą Państwo zarówno kampanie kierowane do Warszawiaków, jak i do osób odwiedzających Warszawę.

Zleć ekspozycję i druk plakatów kompleksowo

W przypadku zainteresowania ofertą plakatowania, zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą druku materiałów reklamowych – w tym plakatów. Usługę zalecamy w szczególności klientom zlecającym kampanie ciągłe, podczas których kompleksowo zajmujemy się każdorazowym drukiem plakatów i ich rozklejaniem. W ramach usługi oferujemy także możliwość wprowadzania zmian na eksponowanych plakatach (np. zmiany dat na plakatach reklamujących wydarzenia cykliczne).