Please wait...

'

Plakatowanie – Gdańsk

Gdańsk jako największe miasto aglomeracji trójmiejskiej i tym samym największe miasto północnej Polski, oferuje wiele perspektyw ekspozycji plakatów. Plakatowanie w Gdańsku to okazja wypromowania produktów i usług wśród każdego targetu. Miasto gromadzi bowiem nie tylko Gdańszczan, ale i wiele osób zamieszkujących okoliczne rejony, których ilość ludności przekracza 1.000.000 mieszkańców. Najpopularniejszą usługą z zakresu plakatowania, jest realizacja kampanii plakatowych z zastosowaniem reklamy zewnętrznej. Duża zasobność nośników ulokowanych wzdłuż głównych ciągów komunikacyjnych sprawia, iż aglomeracja gdańska jest świetnym miejscem do reklamowania się. Plakatowanie na tablicach reklamowych zlokalizowanych przy głównych drogach to perspektywa uwidocznienia przekazu reklamowego także wśród mieszkańców innych miejscowości składających się na Trójmiasto i jego okolice.

Plakaty w gdańskich placówkach oświatowych

Placówki oświatowe na terenie Gdańska gromadzą dziesiątki tysięcy studentów, których w każdym roku przybywa. W naszej ofercie znajdą Państwo plakatowanie na tablicach ogłoszeniowych ulokowanych na terenie uczelni państwowych i prywatnych a nawet wewnątrz akademików i domów studenckich. Możliwości w zakresie ekspozycji na terenie placówek oświatowych nie ograniczają się głównie do gdańskich uczelni – w zakres oferty wchodzą także szkoły średnie, gimnazja a nawet szkoły podstawowe i inne placówki o charakterze oświatowym.

Gdańsk miejscem dla turystów – reklama sezonowa

Pragnąc usprawnić możliwość wyboru odbiorców kampanii plakatowych, dodaliśmy do naszej oferty dodatkową usługę, jaką jest plakatowanie z możliwością dotarcia do turystów odwiedzających Gdańsk. W ofercie znajdą Państwo między innymi ekspozycję plakatów w punktach informacji turystycznej, w hotelach i motelach, apartamentach i autobusach.